Енергосистема України, зокрема і Львівщини, готова до зими – міністр енергетики

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Енергосистема України, зокрема і Львівщини, готова до зими. Відключень електрики не планують за умови, якщо не буде нових серйозних пошкоджень внаслідок російських ударів.

Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко під час робочого візиту на Львівщину.

“Ми не плануємо ніяких відключень електроенергії за умови, що не буде якихось серйозних пошкоджень внаслідок російських ударів. У разі, якщо не буде критичних влучань, енергосистема повністю готова до наступної зими в тому числі й на Львівщині”, – розповів Герман Галущенко.

За словами міністра, якщо відключення електроенергії й будуть, то тимчасові та будуть наслідком російських атак на енергосистему України. Тому усім, хто має таку можливість, Герман Галущенко радить придбати генератори, аби мати резервне живлення.

Особливо генератори важливі для забезпечення критичної інфраструктури, наголосив міністр. Як повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький, комунальні заклади, які є на балансі області, на 95% забезпечені генераторами.

“Львівщина – одна з областей, яка найбільше постраждала і наші підстанцій в цьому числі. На цей час ми маємо все зробити, щоб їх відновити, забезпечити людей електроенергією, теплом і водою в час зими. Завдання вкрай важкі, оскільки ворог і далі буде бити по підстанціях, але зробимо усе від нас залежне, щоб цей опалювальний сезон пройшов без проблем”, – розповів Козицький.