П’ятниця, 29 Вересня

Ексофіцер «ГРУ» перейшов на бік України і бере участь у створенні «Сибірського батальйону»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Уродженець Якутська Владислав Аммосов понад 15 років будував кар’єру в російських збройних силах та спецслужбах, а нині приїхав захищати на фронті Україну. Про це стало відомо із інтерв’ю, яке вийшло на Радіо Свобода.

Заявляє, на фінальному етапі створення добровольчого військового підрозділу «Сибірський батальйон» (розглядається також назва «Неросійський батальйон», в оригіналі «нерусский» – ред.) – із представників різноманітних етносів, які живуть на території рф, та незгодні із нинішньою політикою Москви.

За словами, колишнього офіцера Головного управління Генштабу ЗС рф (це офіційна назва «Головного розвідувального управління» росії ) він «готовий хоч зараз у диверсійно-розвідувальній групі йти на територію росії і там знищувати ворогів».

Так він називає тих, хто «підтримує путінську владу».

Владислав Аммосов пройшов російсько-чеченську війну, шлях від рядового службовця до офіцера, і не приховує – був «імперцем». Його навчали «знищувати цілі країни».

Утім, запевняє – покинув службу ще до окупації Криму росією, роками жив в одній із країн Євросоюзу.

Водночас на низку уточнювальних запитань кореспондента Радіо Свобода Тараса Левченка ексофіцер ГРУ відповів, що «колишніх не буває».

При цьому, перевірки українських силових відомств, Владислав Аммосов, запевняє, пройшов. А в Україну, мовляв, хотів потрапити одразу після початку повномасштабного російського вторгнення.