Ексгравець “Карпат” заявив, що клуб не виплачував гравцям зарплати по чотири місяці

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Колишній захисник ФК “Карпати” Сергій Вакуленко 21 січня покинув “Карпати”, в інтерв’ю сайту “Футбол 24” розповів, що гравці команди не отримували зарплату протягом тривалого часу, а останнє місце команди в турнірній таблиці чемпіонату України – це  “заслуга” і керівництва клубу.

“З урахуванням січня ми не отримували грошей чотири місяці. А за таких умов дуже складно думати про футбол, бо в усіх є сім’ї та певні фінансові обов’язки перед ними”, – сказав Вакуленко.

За словами футболіста, останнє місце “Карпат” у турнірній таблиці чемпіонату України – це “заслуга”, зокрема, і керівництва клубу.

“Ви ж розумієте, щоб футболіст добре почувався на полі, треба, щоб у нього в побуті все було гаразд. У відповідь ми отримували лише постійні обіцянки про дату виплати. Спочатку нам обіцяли розрахуватися до початку відпустки, потім чекали грошей до початку нового року, зрештою була обіцянка отримати зарплатню після виходу з відпустки”, – додав гравець.

Вакуленко підтвердив, що нещодавно гравці вирішили не виходити на тренування, поки не виплатять хоча б якоїсь частини боргу.

“До нас приїжджало керівництво, яке спочатку обіцяло, що гроші будуть. А через три дні до нас донесли, що всі, хто хоче, можуть іти з команди”, – додав футболіст.

Вакуленко сказав, що в команді очікують, що отримають по одній зарплаті із грошей від трансферу аргентинського гравця Франсіско Ді Франко, якого продали в СК “Дніпро-1”.

13 січня виконавчий директор “Карпат” Ростислав Ящишин підтвердив інформацію про те, що клуб може бути продано.

14 січня сайт Tribuna.com писав, що футболісти можуть відмовитися від тренувань із командою.

Того самого дня головний тренер “Карпат” Роман Санжар підтвердив, що у клубу є значні заборгованості перед гравцями.

15 січня футболісти не вийшли на загальнокомандне тренування, а підготовчі збори в Туреччині не було оплачено.

Після 18 турів чемпіонату України львівський клуб посідає останнє місце в турнірній таблиці УПЛ і має в активі 11 очок.