Ексчиновниця розкритикувала воїна ЗСУ, якому росіяни відтяли голову: нібито перед смертю говорив “не ті слова”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Колишня працівниця пресслужби Дніпропетровської обласної ради, експомічниця нардепа Верховної Ради України Василина Мазурчук у соцмережі розкритикувала українського воїна, якого жорстоко стратили російські окупанти. Їй не сподобалось те, які слова сказав закатований герой перед смертю.

Про це вона написала у Facebook, пише ТСН.

Василина Мазурчук заявила, що мовляв, український герой, коли йому живцем відрізали голову росіяни, кричав “не ті слова”.

“Я знаю, що багатьох зачеплять ці слова. Відео було жахливим. Але померти гідно зі словами “Слава Україні”, зробити останню затяжку і стати символом – краще. Смерть та страта жахливі завжди. Але ж правда, краще як Воллес у “Хороброму серці” – нескореним. Ніж верещати їхньою мовою – “нєнада, больна”. Помираючи, завжди краще зберегти гідність. Бо на війні, уникнути загибелі інколи дуже важко. Але їх не вибачимо. Ніколи”, – написала ексчиновниця.

Заяви Василини Мазурчук роздратували українців. Жінці порадили звернутись до фахівців та видалити свій провокативний допис, оскільки це ображає почуття військових:

  • “З Ірландії дуже легко віщати. І так, в сотні разів важче контролювати себе, коли тебе катують”.
  • “Це точно слова людини з України? Ніхто не знає, що цей ГЕРОЙ пережив ще до того… Я відео не дивилася, бо страшно. Але читала про це і розповідали інші, то сльози котилися і холонула кров. У яких муках загинув ГЕРОЙ. І ніхто не має права засуджувати, з якими словами він помирав. Він нас захищав. Ніхто не знає, що він міг пережити ще до цього. Який біль, які страждання”.

Проте натомість вона опублікувала ще один пост, де її критикують за написане.

Судячи з її сторінки в соцмережах раніше жінка працювала пресофіцеркою полку “Дніпро-1” та добровольчого батальйону “Донбас”. Останнім часом вона публікує дописи, в яких йдеться, що вона перебуває в Ірландії.