«Едем резорт» поверне земельну ділянку у власність держави

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ТзОВ «Узлісся» в 2019р. придбало земельну ділянку в с. Стрілки Перемишлянського р-ну, Львівської області, за яку оплатили суму в розмірі 7 мільйонів 231 071 тисяч гривень до державного бюджету України.

Згодом підприємством було проведено інвентаризацію, в ході якої виявлено помилку, що була допущена службовцями Державного водного агентства.

В результаті, з метою дотримання законодавчо встановлених норм та недопущення жодних порушень зі сторони підприємства, ми прийняли рішення виправити вказану помилку.

Земельна ділянка під водним дзеркалом та водне дзеркало повернеться у власність держави, а ТзОВ «Узлісся» повертається до договірних відносин.

Надалі, Товариство керуючись законодавством буде ініціювати набуття права власності на земельні ділянки аналізуючи кожен крок, щоб не допустити таких ситуацій в майбутньому.

Нагадаємо, на днях минулому голові ЛОДА висунули звинувачення через передачу землі курорту «Едем резорт»

Йдеться про Маркіяна Мальського, який у серпні 2019 року підписав розпорядження про передачі земель курорту «Едем резорт» із озером компанії «Узлісся». Звинувачення полягає у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (понад 7 млн збитків).

За версією слідства: минулоріч посадовець видав розпорядження, яким передав у власність товариству земельну ділянку площею понад 15 га, розташовану за межами населеного пункту с. Стрілки на території Бібрської міської ради Перемишлянського району Львівської області для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення за ціною 7 231 071 грн.

Разом з цим, на цій ділянці насправді розміщується проточне озеро понад 9 га та прибережна захисна смуга, які, відповідно до чинного законодавства, не підлягають відчуженню з державної власності.

“Водночас, готуємо позов до суду щодо повернення землі та озера у власність держави”, – зазначили Ірина Діденко.

Як випливає з розпорядження, опублікованого на сайті ЛОДА, мова йде про Маркіяна Мальського, який  в 2019 році очолював Львівську обласну державну адміністрацію.

Спільна робота прокурорів, слідчих поліції за оперативного супроводу УСБУ.

Нагадаємо, що також ексголова Львівської ОДА Олег Синютка свого часу розпорядився надати ТзОВ “Узлісся” дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою біля с.Стрілки що на Перемишлянщині.

Документом надано товариству з обмеженої відповідальністю “Узлісся” дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок на місцевості загальною площею 15,4412 га (договір оренди земельної ділянки зареєстровано 31 травня 2007 р. за № 04:07:457:00000076), що розташовані за межами населеного пункту на території Стрілківської сільської ради Перемишлянського району.