Неділя, 25 Вересня

ЄБРР почав шукати компанії, які збудують сміттєпереробний завод у Львові

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Європейський банк розвитку і реконструкції (ЄБРР) повідомив про початок першого етапу проекту “Тверді відходи Львова” – розпочали пошук компаній, які збудують сміттєпереробний завод. Загальна вартість проекту 35 млн євро.

Компанії-переможці конкурсу повинні будуть провести рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища та збудувати завод із механіко-біологічної переробки сміття. Операторами проекту вказані Львівська міськрада і львівське комунальне підприємство “Зелене місто”. Про це пише Zaxid.net, передає ТСН.

“З часу публікації оголошення (півтори доби) до мене уже звернулися близько 10 міжнародних компаній, що мають бажання взяти участь у проекті побудови сміттєпереробного заводу у Львові. Це німецькі, італійські компанії, є голландці”, – розповів директор ЛКП “Зелене місто” Вадим Ноздря.

Самі тендери оголосять у четвертому кварталі цього року.

“Ми сподіваємось оголосити два тендери – один на рекультивацію старого сміттєзвалища, інший – власне на побудову сміттєпереробного заводу. Наразі усі компанії, що зголосилися, хотіли б взяти участь у побудові заводу. Охочих взятися за рекультивацію поки немає”, – зазначив Вадим Ноздря.

Із 35 млн євро 10 млн євро передбачені на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища. Це безповоротний грант від ЄБРР. Ще 25 млн євро – на будівництво сміттєпереробного заводу на території львівської ТЕЦ-2. Розробку проекту заводу уже завершують фахівці французької компанії Egis, також за рахунок гранту французького уряду.

© ТСН

Share.