Середа, 29 Березня

Е-квиток у Львові з’явиться у 2019

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Наразі місто підготувало технічне завдання — вимоги до електронного квитка. Про це під час прес-конференції, 21 лютого, повідомив директор ЛКП «Львівелектротранс» Олег Береза, інформує Дивись.інфо.

Перший етап конкурсу щодо впровадження е-квитка у Львові завершився. Наразі є 13 фірм, які виявили бажання братися за ці роботи.

«У нас пройшов перший етап відбору. Зараз ми приготували технічне завдання — вимоги до електронного квитка. Наступного тижня до Львова приїдуть консультанти від Європейського банку і ми остаточно узгодимо останню версію та подаємо як технічну специфікацію вимог до автоматичної системи оплати на проїзд ЄБРР», — каже Олег Береза.

За словами керівника підприємства, потім почнеться технічний етап відбору, а далі — фінансовий.

«До кінця березня маємо погодити технічну специфікацію. Відповідно, процедура технічних закупівель буде відбуватися до у вересні-жовтні. Коли ми оберемо претендентів, які відповідають технічним показникам, ми оголосимо процедури закупівель. Це буде кінець року. Утім коли саме реалізує компанія проект — невідомо, адже хтось може зробити за три місяці, а хтось — за півроку», — додав Олег Береза.

Нагадаємо, 1 березня 2017 року завершився 3 етап конкурсу на найкращу назву електронного квитка, який тривав з 1 лютого. Відтак, за результатами он-лайн голосування, перемогла назва «ЛеоКарт», яка набрала 37,2% голосів.