П’ятниця, 21 Січня

Dzidzio здивував львів’ян несподіваним концертом у Львові

Pinterest LinkedIn Tumblr +

DZIDZIO здивував львів’ян несподіваним концертом на площі Ринок у центрі Львова. Артист під свій запальний хіт показав, як проходить ранок мільйонера.

Артист виконав свою пісню «Я міліонер», пише Телеканал Україна.

Дзідзьо у смугастій піжамі позував на білосніжному ліжку, після чого пішов у танок біля щедро накритого смаколиками столу. Апогеєм дійства став грошовий дощ, який «викликав» співак. Компанію DZIDZIO склали артисти шоу-балету «Freedom».

Згодом стало відомо, що це були зйомки святкового концерту «З Днем народження, Україно!», який покажуть на каналі «Україна» 24 серпня о 20:00.

Фото: Канал Україна

Фото: Канал Україна

Він також запевнив, що виступ у центрі Львова змусив його трохи похвилюватися.

«Все пройшло чудово, імпровізація – це моє. Я найбільше соромився виступати саме у Львові, адже я приїхав додому, де всі мене знають, як Михайла, який може заспівати і гімн, і веселу пісню, яка підніме настрій у будь-якій ситуації. Я народився в маленькому селі у Львівській області, і Львів завжди був для мене центром, куди потрібно було їхати, щоб брати приклад. Львів – це маленьке місто з глибоким корінням», – розповів DZIDZIO на знімальному майданчику каналу «Україна».

Share.