Понеділок, 15 Квітня

DZIDZIO виконав “Молитву за Україну” із симфонічним оркестром

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відомий український виконавець Михайло Хома (Дзідзьо) виконав “Духовний Гімн України” на слова “Боже великий, єдиний” (“Молитва за Україну”) Олександра Кониського.

Прем’єра відбулася в неділю, 12 квітня, а працювати над проєктом розпочав ще у Різдвяний час. Відео опубліковано на YouTube-каналі співака.

“Молитву за Україну” Михайло Хома виконав разом з Молодіжним симфонічним оркестром України під керівництвом диригентки Оксани Линів. Робота тривала в київському Будинку звукозапису, єдиному місці в Україні, де можна одночасно записати більше сотні музикантів та хористів.

Ідея записати “Духовний Гімн України” прийшла співаку під час роботи над Державним Гімном України.

“Робота над «Молитвою» завершилася в особливий день — на Благовіщення.

Режисером відео став давній друг Михайла — Володимир Шурубура. Основною локацією було обрано визначну пам’ятку історії та духовності Софіївський собор (Софія Київська), місце особливої духовної сили захисту народу України.

«Молитва за Україну» — це неземна надпотужна сила, яка допоможе усім українцям перейти ці непрості часи, що зараз випали на долю України і всього світу”, – поділився деталями своєї праці Михайло Хома.

Деригентка композиції Оксана Линів є головною диригентка Оперного театру міста Грац (Австрія), арт-директоркою Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU, засновницею та арт-директоркою Міжнародного фестивалю LvivMozArt, Львів.