Неділя, 14 Квітня

Dzidzio показав рідний дім, де народився і почав співати

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Популярний український співак Dzidzio (справжнє ім’я Михайло Хома) відправився в рідне село Бортники на Львівщині для зйомок нової кінострічки, а також показав фото рідного дому, де він народився і виріс. Кадри з цього місця увійдуть у черговий фільм, над яким зараз працює команда. Про це він розповів в своєму Інстаграмі.

Однак, коли розпочнеться робота над новим фільмом і чого очікувати глядачам, наразі достеменно невідомо.

«Скільки разів я собі казав: «Все, більше не буду знімати в цій хаті, вона себе вичерпала!» Та коли стало питання, де мені знімати новий фільм на глибоку тему, яка стосується кожної людини, то конкуренцій їй не було! Бо саме тут, де я народився, і починається моя чесна, справжня творчість. Дякую, всім, знято  », – розповів Dzidzio.

Dzidzio також показав своїм підписникам інтер’єр рідної хати. Щоправда заліз він туди у своєму взутті, на що шанувальники звернули увагу і дорікнули. Хоча, можливо, це так було задумано для фото.

Як відомо, мама DZIDZIO вже багато років живе в Португалії, тому кожна зустріч з матір’ю для артиста на вагу золота. Зараз жінка далеко, але разом вони добудовують сімейний будинок у селі Бортники Львівської області. Музикант зізнається – мріє про те, щоб вся сім’я як можна швидше зібралася в ньому за великим святковим столом.