Джонсон та Макрон заявили про можливість зламати хід війни

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Прем’єр-міністр Великобританії зустрівся з французьким президентом під час саміту Великої Сімки, де вони обговорили зокрема питання російсько-української війни.

Про це повідомила пресслужба глави британського уряду Бориса Джонсона.

Лідери обговорили кризу в Україні. Вони погодилися, що це критичний момент для перебігу конфлікту, і є можливість переломити хід війни. І прем’єр-міністр Джонсон, і президент Макрон наголосили на необхідності підтримки України, щоб посилити наші позиції як у війні, так і в будь-яких майбутніх переговорах.

Президент Макрон високо оцінив постійну військову підтримку прем’єр-міністра Великобританії для України, і лідери погодилися активізувати цю роботу. Борис Джонсон підкреслив, що будь-яка спроба врегулювати конфлікт зараз призведе лише до тривалої нестабільності і дасть Путіну дозвіл на постійне маніпулювання як суверенними країнами, так і міжнародними ринками.

Лідери домовилися продовжити та посилити тісну роботу між Великобританією та Францією у сферах, включаючи оборону та безпеку.

Довідка: G7, або “Велика сімка” 0 міжнародний клуб урядів семи найбільш потужних високорозвинених країн світу. Окрім США, туди входять також Японія, Німеччина, Британія, Франція, Італія й Канада.