Понеділок, 2 Жовтня

Директор Львівського онкологічного центру виписував собі і доньці премії. Його оштрафували

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сихівський районний суд м. Львова 18 серпня оштрафував на 3,4 тис. грн виконуючого обов’язки генерального директора КНП ЛОР «Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр» та депутата Львівської ОВА Ігора Ковальчука за неодноразове виписування собі та доньці премій. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, інформує Твоє Місто.

У постанові суду йдеться, що Ігор Ковальчук, перебуваючи на посаді в.о. генерального директора центру, за серпень і грудень 2021 та серпень і грудень 2022 декілька раз підписував накази про преміювання себе та доньки. На розгляд суду надійшло вісім справ про адміністративні правопорушення. Загальна сума виписаних премій складає понад 180 тис. грн.

У суді порушник своєї вини не визнав, та заявив, що собі та доньці премій він не призначав. Проте підтвердив, що накази на видачу цих коштів як преміальних він підписував.

Суд визнав винним Ігора Ковальчука за ч. 2 ст. 172-2 (Порушення обмежень щодо використання службового становища). За це адміністративне правопорушення на чоловіка наклали штраф у розмірі 3 тис. 400 гривень.

70-річний Ігор Ковальчук є уродженцем Бродівського району Львівської області та директором Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру Львівської обласної ради. На цю посаду його призначили у квітні 2018 року, а до того він був головним лікарем центру. Також Ігор Ковальчук є депутатом Львівської обласної ради від партії «Народний Рух України».