За добу під Бахмутом ліквідували двох російських полковників

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На росії підтвердили ліквідацію двох російських полковників під Бахмутом. Українські військові упакували в пакети комбрига 4 окремої мотострілецької бригади так званого 2 армійського корпусу “лнр” В’ячеслава Макарова, а також заступника командира 2 АК Євгена Бровка.

Всупереч традиції, що склалася, про “денацифікацію” високопоставлених окупантів повідомили не у ЗМІ, а в російському міноборони. При цьому в державі-агресорі вигадали для них “героїчні” смерті.

“При відбитті атаки ЗСУ загинули два російські полковники, повідомило міноборони. Це замкомандира армійського корпусу з військово-політичної роботи Бровко, який брав участь у відбитті атаки ЗСУ в Артемівську, і командир 4-ї мотострілецької бригади Макарів, який керував боєм у районі населеного пункту Красне”, – процитували пропагандисти з російського РБК заяву, що прозвучала в ході брифінгу МО рф.

Більш багатослівними виявилися пропагандисти з каналу МО рф “Звєзда”. Факт ліквідації двох високопосадовців там вирішили “підсолодити” “героїчними обставинами” їх знищення.

За версією “Звєзди”, Макаров, знищений на південь від населеного пункту Красне на Бахмутському напрямку, особисто керував діями окупаційного угруповання. Воно нібито “відбило атаки батальйонної тактичної групи ЗСУ”.

“Командир 4-ї мотострілецької бригади полковник В’ячеслав Макаров, перебуваючи на передовій, особисто керував боєм;. Дві атаки противника були відбиті… У ході відбиття третьої атаки командир бригади був тяжко поранений і загинув під час евакуації з поля бою”, – видали. пропагандисти.

Другий “денацифікований” українськими воїнами російський полковник, за версією пропагандистів, зображав із себе “генераліссимуса” безпосередньо в Бахмуті.

“Заступник командира армійського корпусу з військово-політичної роботи полковник Євген Бровко керував діями особового складу, перебуваючи на іншій ділянці відбиття атак противника. У ході бою з відбиття однієї з атак полковник Євген Бровко героїчно загинув, отримавши множинні осколкові поранення”, – запевняють пропагандисти МО рф.

При цьому, за даними офіцера ЗСУ Анатолія Штефана, обидва російські полковники загинули неподалік від Кліщіївки, куди українські воїни напередодні доставили потужну “бавовну”.

“Вогневе ураження. Крапка.Замполіт корпуса приїхав підняти всіх в атаку на конях і з шаблями, але прилетів подарунок на командний пункт”, – зазначив офіцер.

Унаслідок прильоту в 4 ОМСБр 2-го армійського корпусу окупаційних військ рф на Донбасі ліквідовано або поранено до 20 окупантів, серед яких – командир і начальник штабу бригади та один із заступників командувача 2 АК.

За даними Штефана, підтверджено ліквідацію “заступника командувача 2АК по МПО полковника “Т”; командира 4 ОМСбр полковника “М”; начальника штабу 4 ОМСбр полковника “М”. А заступник командира 4 ОМСбр, полковник з прізвищем, що починається на букву “Я” , був тяжко поранений, тому не виключено, що він зрештою приєднається до “старших товаришів” і з розряду “300-х” поповнить списки ліквідованих.