Вівторок, 9 Серпня

Дві сестри із Львівщини увійшли у топ-10 найсильніших шахісток світу

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Дві українські шахістки львів’янка Анна та стриянка Марія Музичук потрапили у топ-10 найкращих шахісток світу. Про це повідомляє офіційний сайт Міжнародної федерації шахів.

27-річна ексчемпіонка світу Марія Музичук посідає шосте місце, а її старша сестра 30-річна Анна Музичук – сьома. Рейтинг очолює китаянка Хоу Іфань.

У першій сотні найсильніших шахісток світу знайшлось місце ще для чотирьох українок: Юлія Осьмак (33 місце), Анна Ушеніна (50), Наталія Букса (55), Інна Гапоненко (62).

У чоловіків впевнено лідирує чемпіон світу норвежець Магнус Карлсен (2863). У топ-100 входять сім українців: Антон Коробов (42), Юрій Криворучко (51), Олександр Арещенко (57), Василь Іванчук (59), Павло Ельянов (66), Ілля Нижник (73), Андрій Волокітін (97).

У жовтні минулого року голова Львівської ОДА Маркіян Мальський передав Марії та Анні Музичук у власність дві земельні ділянки на околиці Львова, біля Вулецького лісу на Сихові.

А ось після перемоги на чемпіонаті світу з шахів у 2015 році Марія Музичук отримала 500 тисяч гривень від Львівської міської ради і ще 200 тисяч гривень від Львівської обласної ради. За сприяння ЛМР Марія Музичук також отримала квартиру від корпорації РІЕЛ у ЖК «Панорама» на вул. Лисинецькій.

Share.