Вівторок, 28 Травня

Дві лікарні у Львові з’єднають закритим переходом за майже 20 млн грн

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги у Львові провела тендер на будівництво наземного закритого переходу, який з’єднає дитячу поліклінку №2, що на вул. Мазепи, 25, із головним корпусом лікарні швидкої допомоги на вул. Миколайчука, 9. Очікувана вартість робіт становить понад 19,6 млн гривень, пише Твоє Місто.

Наземний перехід у міськраді Львова почали обговорювати ще понад рік тому. У березні 2021 року виконавчий комітет ЛМР затвердив містобудівні умови та обмеження на його будівництво. Тоді йшлося про те, що наземний перехід між головним корпусом лікарні і корпусом 2-ої поліклініки мають зробити зі стикових металевих конструкцій.

Як говорив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, він буде закритим і комфортним для медичного персоналу і пацієнтів, і вони зможуть у якнайкоротший спосіб потрапити з одного закладу в інший.

Зазначимо, що переможцем тендеру стало ТОВ «Сервіскотломонтаж-Львів», одним із власників якого є Сергій Липовецький, раніше він був помічником депутата ЛМР від БЮТ Олега Породка. Основним видом діяльності компанії є монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування, а також будівництво споруд, електромонтажні роботи тощо.

Участь у тендері також брало ТОВ «Метрополіс» із пропозицією вартості робіт у розмірі 19 607 293 млн грн. ТОВ «Сервіскотломонтаж-Львів» запропонувало суму 19 599 972 млн грн. Переможець тендеру зобов’язаний здійснити будівництво наземного переходу до 30 червня 2023 року або до повного виконання сторонами своїх зобов’язань.