Понеділок, 15 Квітня

Два роки умовно отримала продавчиня зіпсованої скумбрії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Франківський районний суд Львова засудив на два роки умовно продавчиню скумбрії з ринку «Привокзальний», товаром якої у вересні 2017 року отруїлась 71 людина, повідомляє ZAXID.NET.

Як відомо, отруєння скумбрією з «Привокзального» стало наймасштабнішим у Львові за останні 10 років. 65 людей, семеро з яких – діти, після коштування риби гарячого копчення, купленої в продавчині на ринку, потрапили до лікарні. Усім постраждалим поставили діагноз сальмонельоз. Як виявилось, львів’янка Марія Ортинська коптила рибу у власному гаражі в антисанітарних умовах та нелегально реалізовувала її на Привокзальному ринку.

Розглянувши усі докази, наведені під час засідання, суд спочатку вирішив, що слід призначити жінці покарання у виді позбавлення волі, проте потім прийняв рішення не ізолювати її від суспільства.

«Суд вважає, що виправлення та перевиховання обвинуваченої можливе без ізоляції від суспільства, а тому відповідно до вимог ст. 75 КК України слід звільнити її від відбування покарання з випробуванням та встановленням іспитового строку», – йдеться у судовому вироку.

Зрештою суд призначив жінці покарання у виді п’яти років позбавлення волі і одразу звільнив її від відбування покарання, встановивши іспитовий термін 2 роки