Два львівські інтернет-провайдери зазнали хакерської атаки

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Країна-агресорка продовжує атакувати українську інфраструктуру не лише снарядами та ракетами, а й за допомогою кібератак. російські хакери здійснили атаку на кількох інтернет-провайдерів, зокрема львівські Копійку і Комітех Про це повідомляє “Еспресо.Захід“.

Увечері 30 січня у низки користувачів у Львові зник інтернет. Зокрема, на його відсутність скаржилися клієнти Копійки і Комітеху.

В базах злиті реальні персональні дані клієнтів: електронна пошта, телефон, паролі доступу, в деяких випадках паспортні дані, можливо, дані карток.

російські хакери заявили, що атакували п’ятьох українських провайдерів, зокрема: Імперіал, Копійку, Комітекс, Skyline, G-net.

На сторінці інтернет-провайдера “Копійка” повідомили, що зазнали потужної хакерської атаки, через яку перестали працювати послуги.

“Спеціалісти відновлюють роботу сервісів але це може зайняти певний час. З достовірних джерел отримали інформацію, що дана атака на нашу мережу була здійснена росією. Наразі відновлювальні роботи все ще тривають”, – йдеться у повідомленні.

У компанії “Комітех” нам також підтвердили, що мова про кібератаку. Зараз фахівці працюють над відновленням. Точних термінів відновлення роботи не називають. Проте запевнили, що йдеться не про дні чи тижні, а про години. Уже відновив роботу колцентр провайдера, також докладнішу інформацію для клієнтів у компанії пообіцяли найближчим часом оприлюднити на сайті.

Щодо інших інтернет-провайдерів наразі інформації немає ні на сайтах, ні на їхніх сторінках у соцмережах.