Четвер, 13 Червня

Дуда заявив, що потрібно зупинити російський імперіалізм: “Заради безпеки Європи та світу”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Польський народ підтримує Україну від першого дня російського вторгнення.

Польський президет Анджей Дуда вважає, що агресорку Росію треба вигнати за межі міжнародно визнаних кордонів України. Польща разом із союзниками посильно допомагає Україні виконати це завдання.

Про це заявив лідер Польщі сказав в інтерв’ю італійському телеканалу, пише ТСН.

За його словами, його народ підтримує сусідню країну, бо “коли поляки побачили, що відбувається з українцями, ця допомога була щирою, емоційною, від душі”.

“Втім ми, як польська влада, дивимося на це холоднокровно та раціонально. Ми знаємо, що росіян треба зупинити”, – наголосив Дуда.

Він каже, що Польща знає, як це бути в російському полоні. “Я розумію, що в Берліні, Парижі та Брюсселі не можуть уявити, що туди може прийти російський солдат, зґвалтувати його дружину, дочку і вистрілити в потилицю. Але ми, поляки, випробували на собі цю реальність”, – каже польський президент

Він зауважив: “Заради безпеки Європи та світу потрібно зупинити російський імперіалізм”. Основою для припинення цієї війни має стати те, що Україна повернеться до своїх міжнародно визнаних кордонів. Дуда називає це “одним справедливим рішенням”. Крім того, мають бути покарані військові злочинці, адже це “вимога збереження миру в майбутньому”.

“Наївний той, хто вірить російській пропаганді, яка розповідає про “нацистів в Україні”; це повна нісенітниця. Просто Росія хоче панувати, розширювати свою територію, хоче використати фактично рабську працю інших народів, паразитувати на організмі інших країн і народів”, – наголосив Анджей Дуда.