Вівторок, 27 Вересня

ДСНС завершила тестування системи оповіщення в Україні

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Державна служба з надзвичайних ситуацій 23 вересня завершила тестування системи оповіщення, повідомив заступник голови ДСНС Роман Примуш у Facebook.

“Сьогодні ДСНС успішно завершило тестування сучасної системи інформування населення Cell Broadcast. Така система – це світовий досвід інформування населення про загрози для їхнього життя. Розумію, що процес тестування, який ми розпочали 7 вересня, викликав ряд незручностей і обріс мемами, але величезна кількість технічних рішень і питань, які потрібно було вирішити вимагала певного часу для тестування”.

За словами Примуша, минулого року впровадження цієї системи оцінили в декілька мільйонів доларів і майже рік часу на всі роботи, але завдяки підтримці низки партнерів ДСНС реалізувала цей проєкт на безкоштовній основі.

Примуш зазначив, що надалі ця система перейде в дослідну експлуатацію і буде використовуватись для надсилання реальних сигналів про загрози для українців.

Він також додав, що наразі ДСНС у взаємодії з виробниками мобільних телефонів працює над підвищенням охоплення абонентів та розширенням кількості пристроїв, які можуть отримувати сповіщення.

Нагадаємо, 8 вересня ДСНС повідомила, що запустила нову систему інформування про надзвичайні ситуації, яка запрацює в повну силу з листопада-грудня.

20 вересня ДСНС заявила, що продовжує тестування системи інформування населення через мобільні телефони Cell Broadcast.

Share.