Понеділок, 2 Жовтня

Дружина Віктора Павліка похвалилася спецперепусткою чоловіка

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

28-річна дружина 57-річного українського артиста Віктора Павліка, українська блогерка Катерина Репяхова 16 травня розмістила в Instagram Stories відео, яке записала під час проїзду Південним мостом у Києві. Ба більше, ще й хизуються, що можуть так безперешкодно рухатися завдяки особливій спецперепустці.

Незабаром після публікації Репяхова видалила ролик, але його зберегла та розмістила у Facebook користувачка мережі Наталія Борисовська.

Дружина Павліка похвалилась спецперепусткою

“Мене чоловік везе по Південному мосту. Це задоволення не для всіх, можливо. А тільки мій чоловік мені дарує такі романтичні подарунки”, – прокоментувала те, що відбувається, Репяхова.

“Ти така гарна у мене, зая. Це тобі перепустка в подарунок”, – показуючи на камеру документ, заявив Павлік.

У мережі обурилися тим, що артист, використовуючи спецперепустку, віз Репяхову в театр.

Сам Павлік ніяк не відреагував на скандал, а його дружина майже за добу опублікувала в Instagram Stories вибачення, у яких назвала українців “нечистю, яка пише на її адресу гидоту”.

“Я не права. Я помилилася. Я недоречно пожартувала. Я не мала публікувати ту Stories. Я неідеальна, – написала вона. – А от усі коментатори, бачу, ідеальні. Догодила я всій нечисті, яка зараз пише гидоту – нехай на мене, але й на мою дитину. Мені моторошно від того, у якому соціумі ми живемо. Скільки злих людей, які, як ті орки, готові зжерти своїх же”.

Вона додала, що її чоловік не купував цієї перепустки.

“Він, як і більшість із нас, усе робить задля перемоги. А я не мала робити те, що зробила”, – резюмувала вона.