Дружина президента Олена Зеленська захворіла на коронавірус

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Дружина президента України Олена Зеленська повідомила, що отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Про це вона повідомила на своїй сторінці у фейсбуці.

«Послаблення карантину не означає, що COVID-19 зник. Небезпека не минула, вона близько. Ближче, ніж нам може здаватися. Сьогодні я отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Неочікувана новина. Особливо враховуючи те, що я та моя родина продовжуємо дотримуватись усіх правил – маски, рукавички, мінімум контактів», – написала вона.

За словами Олени Зеленської, вона почувається добре і перебуває на амбулаторному лікуванні, «ізольовано від інших членів сім’ї, щоб не наражати їх на небезпеку».

«Володимир і діти теж пройшли тестування, їхні результати негативні», – додала вона.

❗️❗️❗️Послаблення карантину не означає, що COVID-19 зник. Небезпека не минула, вона близько. Ближче, ніж нам може…

Gepostet von Олена Зеленська am Freitag, 12. Juni 2020

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський розповів, що хотів спеціально захворіти на COVID-19.

Про це він розповів в інтерв’ю «Українській правді».

«Я хотів пройти цей етап. Захворіти, так. Чому? Щоб людям було легше.

Коли в нас був момент депресії, ми зібралися, я запропонував нашим: «Давай я захворію? Ізолюємо мене на Банковій. Посплю там, проживу це нормально, щоб люди розуміли – це страшно, ти можеш захворіти, тобі погано. І я через себе це пропущу, покажу», – каже Зеленський.

Хоча президент і стверджує, що не боїться захворіти на COVID-19, але в команді президента вирішили, що такий крок буде явним перебором.

“Вирішили, що занадто. Перебор”, – сказав Зеленський.

Крім того, було висловлено думку, що хвороба Зеленського може бути сприйнята суспільством, як піар-хід. Тому від ідеї навмисного зараження коронавірусом було вирішено відмовитися.

«На самому початку був момент страшний, коли люди вважали, що це – чума, що ми всі помремо. І ось там був такий момент… Єдине, що мене зупинило – коли хтось із наших сказав, що скажуть: «Це якась піар-штука». Ось це мене зупинило. Я не хотів, щоб подумали, що я вигадав собі», – заявив Зеленський.

Та додав, що його не пробачила б родина: “Сказали б, що я божевільний. І, в принципі, були б праві”.