Дружин Бандери і Шухевича зобразили на банках згущеного молока

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Біографії та портрети дружин командира УПА Романа Шухевича, лідера ОУН Степана Бандери, гетьмана Павла Скоропадського та письменника Михайла Коцюбинського зобразили на банках згущеного молока.

Випустили лімітовану серію, яку відправлять війcьковим на Донбас. Так хочуть нагадати про значення ролі жінок в історії України, пише Gazeta.ua.

“8 березня у медіапросторі зазвичай згадують Розу Люксембург і Клару Цеткін, Софію Ковалевську. Забувають про українських жінок, які безпосередньо впливали на хід історії України. Ми вирішили нагадати про тих, хто опинився дещо в тіні відомих чоловіків.

Ярослава Бандера була членом Асоціації українських студентських організацій у Польщі до 1939 року. Наталя Березинська-Шухевич рятувала єврeйських дітей від німецьких зaгарбників. Віра Коцюбинська заснувала першу українську школу в Чернігові. Олександра Скоропадська підтримувала чоловіка в еміграції, взяла на себе увесь побут і написала книгу, присвячену генеалогії Скоропадських”, ‒ розповів Голова наглядової ради Ічнянського молочного комбінату Валентин Запорощук.

«Без Аліни я лише половина», ‒ казав гетьман Скоропадський про свою дружину. Проте, її ім’ям у Google цікавляться вшестеро менше людей, аніж ім’ям самого гетьмана. Ми хочемо показати: поруч із кожним відомим чоловіком стоїть не менш велична жінка. Не за чоловіком, як заведено було казати, а саме поруч», – йдеться в повідомленні TABASCO у Facebook.

Дизайн і концепцію проекту створила команда української креативної агенції TABASCO, яка перед тим розробила “Бойову згущенку” для Збройних Сил України.

Серія згущеного молока, присвячена видатним жінкам України, – виключно сувенірна. Її не продаватимуть, а передадуть військовим.

Нагадаємо, 5 березня 2019, минуло 69 років із дня зaгибелі головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

Share.