Дрони, автівки та субвенції для військових частин: Львів збільшує видатки для ЗСУ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні місто збільшило видатки на потреби військових частин до 1 мільярда гривень. Ці гроші підуть на закупівлю дронів, автівок та на субвенції для військових частин. Рішення затвердили сьогодні, 27 вересня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради. Відтак цього року на підтримку захисників, а це кошти на потреби військових формувань та окремо підтримку військових та їх родин, місто передбачило 2,1 млрд грн.

«1 мільярд гривень – до цієї суми плануємо збільшити видатки на потреби військових формувань цьогоріч: купівля дронів, авто, субвенції для військових частин.

Таке рішення прийняв сьогодні виконком. Далі це рішення буде розглянуто сьогодні на бюджетній комісії. А завтра – на сесії Львівської міської ради», – повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

«Сьогодні ми очікуємо повернення військових облігацій у сумі 597 млн грн – це ті, які ми купили цього року. Пропонуємо, щоб ця сума була розподілена на дострокове закриття деяких кредитів – 275 млн грн, на програму спротиву – це 250 млн грн. Таким чином, загалом витрати на програму спротиву становитимуть 1 млрд грн, бо там вже є 750 млн грн. І третя зміна – 72 млн грн додатково на резервний фонд», – розповіла Вікторія Довжик, директорка департаменту фінансової політики Львівської міської ради.

Окрім цього, місто підтримує військовослужбовців та їх родини. Ці кошти передбачені на ваучери підтримки бізнесу для військових та їх родин, на соціальні виплати для військових, на програму підтримки родин військових, на облаштування ЦНАПу для ветеранів, на будівництво реабілітаційних корпусів, співфінансування житла для поранених та інше.

Відтак загальна сума підтримки для військових та їх родин цього року по усіх програмах міста складає 2,1 млн грн.