Неділя, 26 Травня

Драйвові Kalush Orchestra підкорили публіку Євробачення-2022 у фіналі: відео виступу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український гурт Kalush Orchestra спричинив фурор у фіналі Євробачення-2022 і вкотре підкорив європейську публіку. Після закінчення виступу колективу гучно й довго аплодували у залі, пише 24 Канал.

14 травня відбудеться грандіозний фінал Євробачення-2022, у якому визначать переможця міжнародного пісенного конкурсу. На сцені дванадцятим вже виступив український гурт Kalush Orchestra.

Колектив підірвав зал Турина енергійною постановкою та виконанням пісні Stefania, яка вже полюбилась цілому світові. Під час виступу українським музикантам підспівував, здавалось, увесь зал. Наприкінці виступу лідер гурту Олег Псюк закликав підтримати Україну, врятувати Маріуполь та “Азовсталь”.

Save Mariupol, save Azovstal now! – звернувся Олег Псюк зі сцени Євробачення в Турині.

Окремої уваги заслуговувала постановка номеру, яка була такою, як і в першому півфіналі. Сцена світилась червоними, а також синьо-жовтими кольорами. На екрані показали очі матері, які переживають різні емоції, а на землі хиталися тіні, що відтворювали постаті музикантів.

Одяг хлопців з Kalush Orchestra відтворювали українську культуру та традиції. Соліст гурту Олег Псюк співав у яскравій сорочці й буковинському кептарі, а також фірмовій рожевій панамці. Сопілкар Тимофій Музичук постав у вбранні гуцульського стилю – сорочка, черес (пояс) та старовинний сердак (свитка).

Виступ Kalush Orchestra супроводжувався підспівуванням із залу, до того ж публіка стоячи дивилась на українців. Наприкінці хлопці зірвали гучні оплески, які довго не стихали.

У мережі вже активно обговорюють номер Kalush Orchestra. Хоч меншість вважає, що представники України переоцінені, більшість підтримують нашу країну та музикантів.

  • “Неймовірно”;
  • “Так тримати, Україно”;
  • “Переможці”;
  • “Так, Україно, Слава Україні!”;
  • “Найкраща музика цього Євробачення”;
  • “Ми любимо тебе, Україно. Тримайся, Слава Україні!”;
  • “Вболіваємо за Україну”;
  • “Вау! Я у захваті”.