Понеділок, 4 Березня

”Дратують псевдопатріоти”: зірка ”95 Кварталу” заступилася за російську мову в Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Учасник студії “Квартал 95” Євген Кошовий зізнався, що його дратують фрази на кшталт “чемодан — вокзал — Росія” у відповідь на російську мову. Гуморист і актор зазначив, що знає українську мову практично досконало, але говорити звик російською, оскільки близько 15 років прожив на Донбасі.

Про це Кошовий розповів у інтерв’ю порталу “КП в Україні“, вказавши на важливий нюанс.

“Чесно скажу, що раніше я міг собі дозволити перетнути подвійну смугу, проїхати по тротуару, якщо поспішав, або по смузі громадського транспорту. Раніше міг дозволити собі припаркуватися на місці для інвалідів. Зараз це бісить”, — відповів артист на питання журналіста, що дратує.

“Або коли всі кричать:”Вчіть українську мову!” Та я знаю українську мову. Питання не в мові, питання в людях, які вигадали проблему. Я все життя говорив російською мовою, я прожив на Донбасі 15 років, я знаю українську мову практично досконало. А хтось раптом каже: “Говориш російською — чемодан — вокзал — Росія”. Так збирайтеся і їдьте!” — продовжив він.

Разом з цим комік вказав на наступний нюанс.

“У мене український паспорт, я громадянин цієї країни, я патріот. І не важливо, якою мовою я розмовляю. Ось такі псевдопатріоти теж дратують. Так у нас половина уряду не знає української мови, говорять з якимось незрозумілим угорсько-болгарським акцентом”, — наголосив Кошовий.

Нагадаємо, нещодавно у Львові відбулися зйомки нового повнометражного фільму студії «Квартал 95» — «Я, ти, він, вона».

Як заявляють автори, стрічка вже 27 грудня цього року вийде у широкий прокат в українських кінотеатрах.

“Це символічний подарунок на Новий рік всіх, хто нас любить”, – відзначив відомий український гуморист, актор Євген Кошовий.

Актор зізнався, що персонаж, якого він грає, зовсім не схожий на нього у житті та розповів, що грає роль коханця головної героїні Яни (Анастасії Короткої). «Ви все побачите!», – додав Кошовий.

За словами співрежисера Девіда Дотсонса, цей фільм – романтична комедія. “Фільм про всі шляхи, якими ми стараємося або залишитися разом, або розійтися із близькими людьми”, – сказав співрежисер стрічки.