П’ятниця, 19 Квітня

Дотисли: Coca-Cola заявила про тимчасову зупинку роботи в росії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Корпорація Coca-Cola Company заявила про призупинення роботи в росії на 13-й день після розв’язання війни проти України.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Компанія заявила, що “продовжить відслідковувати ситуацію та оцінювати її з огляду на те, як розгортатимуться події”.
Портфоліо компанії за напрямком газованих напоїв включає в себе Coca-Cola, Sprite та Fanta.

Також в росії McDonald’s тимчасово закриває свої ресторани та призупиняє роботу. Про це йдеться в заяві генерального директора компанії Кріса Кемпчинські, пише Радіо Свобода.

«Конфлікт в Україні та гуманітарна криза в Європі завдали невимовних страждань невинним людям. Як Система, ми приєднуємося до світу в засудженні агресії та насильства та молимось за мир», – йдеться у заяві Кемпчинські.

«Наші цінності означають, що ми не можемо ігнорувати безглузді людські страждання, які мають місце в Україні. McDonald’s вирішив тимчасово закрити всі наші ресторани в Росії та призупинити всі операції на ринку. Ми розуміємо, який вплив це матиме на наших російських колег і партнерів, тому ми готові підтримувати всі три ніжки табуретки в Україні та росії. Це включає продовження виплати заробітної плати для всіх співробітників McDonald’s у росії», – вказано у повідомленні.

Кемпчинські зазначив, що McDonald’s продовжить оцінювати ситуацію та визначати, чи потрібні додаткові заходи.

«На цей момент неможливо передбачити, коли ми зможемо знову відкрити наші ресторани в росії. Ми відчуваємо збої в нашому ланцюжку поставок, а також інші впливи на роботу. Ми також уважно стежитимемо за гуманітарною ситуацією», – зазначив він.