Неділя, 21 Квітня

Дорогу Львів – Рівне планують розширити до 4 смуг

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Укравтодор починає проектування реконструкції дороги М-06 на ділянці Львів – Рівне, яка передбачатиме її розширення до чотирьох смуг та будівництво об’їздів населених пунктів. Про це повідомляється на офіційній сторінці відомства у Facebook, передає Твоє Місто.

Після закінчення реконструкції час у дорозі від Львова до Рівного без порушення правил дорожнього руху має зменшитися майже удвічі – до 1,5 години.

Також зазначається, що на цю дорогу вже зараз припадає значна частина перевезення експортних вантажів до країн-членів Європейського Союзу.

«Реконструкція цієї дороги стане імпульсом для економічного розвитку регіону, сприятиме надходженню інвестицій та створенню нових робочих місць…», – додають в Укравтодорі.

Раніше повідомлялося про початок проектування частини цього проекту – південного об’їзду Дубно у Рівненській області, що дозволить вивести весь транзитний автотранспорт, що прямує по дорогах М-06 Київ-Львів-Чоп та М-19 Доманово-Тернопіль-Чернівці, за межі міста та приміської зони.

Додамо, що ділянка дороги М-06 входить до нового автобану Львів – Тернопіль, який стане першою частиною Go Highway. У межах цього проекту планують збудувати нову з’єднувальну дорогу між трасами М-06 та М-09. Попередньо нове шосе буде відгалужуватися від М-06 біля села Загірці та вливатиметься у швидкісну трасу Львів – Тернопіль біля Золочева. Протяжність нової дороги становитиме приблизно 20 км.

Нагадаємо, дорогу Львів – Тернопіль відремонтували торік восени за 755 млн гривень. Міжнародний автобан Go Highway має з’єднати українську Одесу та польський Ґданськ, а відтак – Чорне море з Балтійським. Вартість будівництва становить приблизно мільярд євро.