Понеділок, 15 Квітня

Допоможіть нам вибратися з “Азовсталі”, – захисники Маріуполя звернулися до Ілона Маска

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Командир морпіхів Сергій Волина створив акаунт у твітері та звернувся до Ілона Маска. Герой закликав винахідника допомогти захисникам Маріуполя вибратися з “Азовсталі”, пише 24 Канал.

Волина зауважив, що Маск ніколи не здається. Він довів, що можливо все, а завдань, які не можна вирішити, не існує.

Захисник Маріуполя наголосив, що звертається до кожної людини на планеті Землі. Він закликав допомогти та зробити так, щоб Маск побачив це звернення.

Герой зауважив: кажуть, що Маска телепортували з іншої планети. Це зробили, аби він навчив людство вірити у неможливе.

Наші планети перебувають поряд, тому що я живий там, де практично неможливо вижити. Допоможи нам вийти з Азовсталі до третьої країни. Якщо не ти – то хто? Підкажи, – звернувся Волина.

Командир морпіхів наголосив, що захисникам Маріуполя потрібна допомога надлюдини.

Волина раніше зізнався: йому здається, що він опинився в якомусь пекельному реаліті-шоу. Захисники Маріуполя борються за життя, а весь світ спостерігає за цікавим сюжетом. Командир морпіхів зауважив, що такі сюжети використовують у серіалах.

От тільки історія оборонців Маріуполя – не фільм. А захисники “Азовсталі” – не вигадані персонажі. Це відбувається у реальному житті. Все – справжнє: біль, страждання, голод, муки, сльози, страх, смерть.

Волина зауважив, що сподівається на диво: що вищі сили знайдуть рішення для порятунку захисників. Тоді пекельне реаліті-шоу нарешті закінчиться.