Донька Скрябіна закінчила навчання в медичному і отримала диплом медика

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

23-річна донька покійного музиканта Андрія Кузьменка Марія-Барбара закінчила навчання в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця у Києві і здобула освіту лікарки. Про це дівчина повідомила на своїй сторінці у Фейсбук, опублікувавши фото із дипломом спеціаліста.

Для важливого дня Барбара вбралася у коротку чорну сукню з мереживними вставками та бежеві босоніжки на високих підборах. Ефектно доповнили образ товстий пояс та сонцезахисні окуляри.

Лікар🎉6 незабутніх років і диплом в рукахМрії збуваються✨НМУ ❤️

Gepostet von Barbara Kuzmenko am Freitag, 26. Juni 2020

Кузьменко зазначила, що навчалася шість років. “Лікарка! Шість незабутніх років і диплом в руках. Мрії здійснюються!” – написала донька зірки.

Потім Марія Барбара разом зі своїм чоловіком Віктором, з яким вона познайомилася в університеті, та з друзями вирушили на святкування випускного в один із закладів столиці.

Марія Барбара Кузьменко 20 грудня 2019  року вийшла заміж за однокурсника Віктора Тура.

Коханий зробив їй пропозицію руки і серця: “Пропозиція була дуже романтичною, оскільки вона була в тому місці, де ми вперше побачилися. Це був сюрприз, втім, я вже два місяці розуміла, що це станеться, оскільки, знайшла в телефоні скріни з кільцями”.

До слова, Андрій Кузьменко (Скрябін) колись закінчив факультет стоматології Львівського медінституту (тепер Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького). Йому було нецікаве навчання там, однак довчився на прохання батьків. Ніколи по спеціальності не працював.

Цікавий факт, доньку назвали Марією-Барбарою — на честь польської акторки Барбари Брильської, кумира дитинства Андрія Кузьменка (за його словами, дружина також дуже подібна на Барбару Брильську).