Середа, 28 Лютого

«Дочка» польської енергокомпанії збудує на Львівщині нафтобазовий комплекс

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Компанія «Унімот Україна» з польськими інвестиціями планує збудувати на території Львівщини нафтобазовий комплекс – термінал нафтопродуктів. Для цього розглядають три ділянки, які мають необхідну площу та залізничну доступність, повідомили у пресслужбі Львівської ОВА, пише Твоє Місто.

Новий комплекс має забезпечувати приймання цистерн з паливом по вузькій залізничній колії, для подальшого зливу, зберігання і відвантаження українським споживачам автомобільним і залізничним транспортом.

Наприкінці минулого року компанія вже заявляла про намір реалізувати проєкт. Тоді розглядали дві ділянки для майбутнього будівництва. Інвестиції першої черги в об’єкт мали скласти 12 млн євро та створити чотири десятки робочих місць. Згодом підприємство зупинилося на одній ділянці. З початком воєнних дій проєкт зупинили, тепер його реалізацію з будівництва нафтобази планують відновити.

Зазначається, що компанія «Унімот Україна» з перших днів війни активно долучається до підтримки фронту. Вже 500 тис літрів пального скерували на потреби армії, також допомагають військовослужбовцям автомобілями.