Понеділок, 4 Грудня

До України прийшли перші заморозки: чого очікувати від погоди найближчими днями

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Температура уночі буде трохи вищою, проте чекати на суттєве потепління не варто.

До України прийшли перші заморозки на ґрунті. Їх зафіксували в ніч проти 2 вересня в північних регіонах.

Заступниця начальника відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Наталія Голеня розповіла, чого очікувати від погоди в Україні цього тижня.

Своїм прогнозом вона поділилася у коментарі для “РБК-Україна“.

“Цієї ночі вже спостерігалися слабкі-слабкі заморозки на ґрунті, тобто на висоті 2 сантиметри, мінус 1 – мінус 2 градуси. Це на півночі України, по північному кордоні”, – зазначила Голеня.

Синоптикиня вважає, що наступної ночі заморозки на ґрунті, нехай і слабкі, можуть спостерігатися на півночі Чернігівської та Сумської областей. Там температура повітря опуститься до 1-2 градусів тепла. Однак незабаром нічна температура підвищиться. Це відбудеться за рахунок того, що з’явиться хмарність з південно-західного боку.

Однак очікувати сильного потепління не варто. Найближчими днями в Україні прогнозується суха погода, зазначила Голеня. Тому температура вночі знижуватиметься. Все зміниться з приходом дощів. Після цього температура вдень підніматиметься до 20 градусів.

“Дощі будуть після 8-9 вересня. А до цього часу буде суха антициклональна погода. Тому вночі, якщо буде прояснюватися, буде прохолодно, близько 10 градусів тепла”, – розповіла Голеня.