Понеділок, 15 Квітня

До українського підручника із всесвітньої історії потрапив мем з Кіану Рівзом

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В українському підручнику «Всесвітня історія» 2018 року за авторством кандидата історичних наук Ігоря Щупака старшокласники можуть побачити сумного Кіану Рівза.

За словами Ігоря Щупака, канадський актор потрапив на сторінки підручника не випадково – автор хотів перевірити пильність вчителів та учнів.

“Коли дизайнер підручника, який спільно зі мною підбирав світлину, показав мені сторінку зі світлиною, “доповненою” Кіану Рівзом, – я спочатку не побачив цієї маленької фігурки. Проте потім запропонував залишити її”,– розповів Ігор Щупак на своїй сторінці у Facebook.

Розділ про США після Першої світової війни проілюстровано відомою фотографією «Обід на хмарочосі» («Lunch atop a Skyscraper») Чарльза Клайда Еббетса, яку він відзняв 1932 року на будівництві Рокфеллерського центру в Нью-Йорку.

Вочевидь, фоторедактор переплутав і, замість оригінала фотографії, який можна використовувати безкоштовно, взяв з інтернету фотожабу, де разом з одинадцятьма робітниками сидить Рівз.

Кіану Рівза серед американських робочих можна знайти на 58 сторінці підручника.

Відомому мему, який голяє давно інтернетом, вже 10 років.

Оригінальне фото і версія з Кіану Рівзом

Знімки з сумним Кіану Рівзом, який смакує сендвіч, були зроблені папараці в 2010 році. Мем відомий серед користувачів як Sad Keanu.

Оригінальне фото, з якого почалася історія мему Sad Keanu