До Львова з візитом приїхав кардинал з Ватикану

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові з візитом перебуває представник Ватикану, Папський елемозинарій (розподілювач милостині) Кардинал Конрад Краєвський.

Він завітав до міста на освячення храму св. Йоана Павла ІІ й території будівництва Дому для самотніх жінок. Спочатку освятив та заклав наріжний камінь для майбутнього Дому для самотніх і бездомних жінок. Пізніше — Кардинал мав зустріч із журналістами.

фото: Роман Балук / ЛМР

Своє гостювання в місті Кардинал розпочав із відвідин Ратуші. Почесний гість зустрівся з міським головою Львова Андрієм Садовим та залишив запис у Книзі почесних гостей міста.

фото: Роман Балук / ЛМР

фото: Роман Балук / ЛМР

Перед візитом в Ратушу Кардинал спільно із віце-прем’єром Польщі Яцеком Сасіним відвідав Катедру та Каплицю Боїмів, прогулявся по площі Ринок та оглянув фермерський ярмарок, що сьогодні запрацював біля Ратуші.

Також вони вшанували пам’ять новітніх Героїв на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні.

До слова, що кардинал Конрад Краєвський матеріально долучився до будівництва Притулку для убогих, який зведено на вул. Мазепи.

«Моєю країною зараз є Ватикан, хоча я є поляком. І сьогодні я представляю Папу Франциска. І ще я хочу сказати, що бідних ніколи не бракувало і ніколи не буде бракувати. Канцелярія, яку я представляю, це, власне, частина, яка займається справами милосердя. Сьогодні, коли ми вмуровували наріжний камінь. Там я говорив, що коли наш рахунок порожній, це є добре.

Тому моїм завданням є, щоб рахунок Папи завжди був порожнім. І якщо там порожньо, це значить, що ми допомогли багатьом людям. І серед тих, яким ми допомагаємо, також є мешканці Львова. Ісус ніколи не дивився на національність, походження чи віросповідання, він просто допомагав.

І нашим завдання є допомагати. І допомога Папи унікальна тим, що як тільки ми починаємо допомагати, то швидко знаходиться ще дуже багато людей, які підтримують цю ініціативу. І тому ми тішимося, що першу цеглинку підтримав Папа», — сказав Кардинал.

Нагадаємо, на запрошення Митрополита і Архієпископа Львівського РКЦ Мечислава Мокшицького, у Львові з візитом перебуває Кардинал Конрад Краєвський. Серед головних подій візиту — освячення території будівництва Дому для самотніх і бездомних жінок у Львові та освячення храму св. Йоана Павла ІІ (Львів-Сокільники). Також Кардинал пообідає з бездомними у «Карітасі» Львова (вул. Винниченка, 32).

Share.