Вівторок, 16 Квітня

До Львова вкотре завітав український гігант Ан-124 “Руслан”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 25 вересня, до львівського аеропорту імені Данила Галицького вкотре завітав український легендарний транспортний гігант АН-124 “Руслан”. Чудові моменти зафіксував львівський фотограф-споттер Юра Танчин.

Фото: Юра Танчин

Фото: Юра Танчин

Фото: Юра Танчин

До слова, він прилітав вже до Львова 11 та 20 вересня. Востаннє він прибув, аби доставити та розвантажити кілька військових вертольотів на ремонт.

Ці величезні вантажні літаки незмінно привертають увагу людей, навіть якщо просто стоять на аеродромі. Здається просто неймовірним, що такі масштабні конструкції можуть піднятися в повітря.

Вони використовуються у випадках, коли потрібно в стислі терміни доставити за призначенням величезні турбіни електростанцій, поїзди метро, ​​а також будь-які інші важкі предмети зі значними габаритами.

Читайте також: 19 вересня унікальні американські конвертоплани приземлилися біля Львова.

Довідка: Антонов, або Ан-124-100 “Руслан” — український літак, який є найбільшим серійним вантажним літаком у світі, а до появи Ан-225 «Мрія» був найбільшим літаком в світі.

Дальність польоту Ан-124 з максимальним навантаженням 120 тонн становить 5600 км, а з навантаженням 40 т — 11000 км, і за цим показником він переважає американський важкий транспортний літак C-5B Galaxy. Довжина 69,10 м, розмах крила 73,30 м, висота 20,78 м.

Ан-124 призначений для доставки військ, бойової техніки і озброєння, перевезення великогабаритних вантажів в будь-яку точку земної кулі. У літаку широко застосовуються композиційні матеріали. Підлога виконана з титанового сплаву. Максимальна швидкість: 865 км / год Крейсерська швидкість: 800 км / год.