Середа, 22 Травня

До Львова привезли головну ялинку міста

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні до Львова привезли головну ялинку міста. Цьогорічне новорічне дерево приїхало до Львова з Дрогобицького лісництва. Вже завтра ялинку почнуть прикрашати, а офіційно запалять традиційно 18 грудня, напередодні Дня святого Миколая.

«До Львова привезли ялинку із Дрогобицького лісництва. Її висота понад 18 метрів. Вона стоятиме традиційно біля Львівського оперного театру на оновленій площі.


Прикрашати ялинку ми будемо в стилі попередніх років. Оскільки попередні 2 роки наша ялинка була визнана найкращою в Україні, ми залишаємо минулорічну ілюмінацію, яку ми й купляли з розрахунку на те, що вона буде використовуватись багато років. Засвічувати її ми будемо традиційно 18 грудня, проте цього року це відбуватиметься не так масово. Через карантинні обмеження кількість людей на заході буде обмеженою, проте всі охочі зможуть переглянути дійство онлайн о 18.00 год”, — розповіла Наталія Бунда, директорка департаменту розвитку ЛМР.

Також посадовиця наголосила, що 24 грудня на площі Ринок встановлять різдвяну шопку за участі етно-гурту KYRBASY, а 6 січня виноситимуть Дідуха. У Новорічну ніч жодних заходів не планується, щоб не створювати великого скупчення людей.