Неділя, 26 Травня

До Львова прилетіла Періс Хілтон

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Як повідомила волонтер Уляна Флишко на своїй сторінці в Facebook, до Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького прибув літак з американською світською левицею, співачкою та моделлю Періс Хілтон, передає Гал-Інфо.

“А поки ми чекаємо на дітей АТОвців із Грузії, в аеропорт “Львів” швидше прилетіла “зірка” Періс Хілтон”, – написала Флишко.

…А поки ми чекаємо на дітей АТОвців із Грузії, в аеропорт "Львів" швидше прилетіла "зірка" Періс Хілтон))

Opublikowany przez Уляна Флишко 30 marca 2018

Літак Періс Хілтон сів у міжнародному аеропорту «Львів» сів о 20:50. Вона летіла рейсовим літаком Стамбул – Львів турецької авіакомпанії Turkish Airlines. Зірку зустріли журналісти та шанувальники.

Із фотографій видно, що Періс обнімається з дитиною, позує з квітами, дає коментарі пресі, фотографується з шанувальниками.

Нагадаємо, як писали деякі українські ЗМІ, Періс Хілтон прилетіла до Львіва в якості почесного гостя на офіційне відкриття «Гранд Готелю», власником якого є Григорій Козловський

Захід має відбутися 31 березня.

Як пишуть західні ЗМІ, в українському місті Періс планує відіграти DJ-сет на “благодійному концерті” на користь установи, яка допомагає матерям-одиначкам.

Нагадаємо, Періс Хілтон впродовж кількох днів перебуватиме в Україні зі своїм нареченим голлівудським актором Крісом Зілкою, дідусь якого був українцем. Пара планує відвідати місця, де пов’язані з біографією дідуся Кріса Зілки.

Додамо, 37-річна Періс Хілтон є онукою власника однієї з найбільших готельних мереж світу Hilton Hotels & Resorts Баррона Хілтона. Однак у 2007 році він підписав заповіт, за яким 97% усього свого бізнесу передав на благочинність.