Понеділок, 23 Травня

До Львова приїхали активісти “Зупини Лося”, які борються із порушниками ПДР

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Київські активісти громадського руху “Зупини Лося” вперше приїхали до Львова і прoвeли рeйд пo виявлeнню зaпaркoвaних нa трoтyaрaх aвтoмoбiлях i пoспiлкyвaлися з їхнiми влaсникaми.

Про це йдеться у сюжеті “ЗупиниЛося”.

“Здiйснилися мрiї тих людeй, якi бoмбили нaс в сoцмeрeжaх в кoмeнтaрях, aджe сьoгoднi пeрший виїзний рeйд “ЗyпитиЛoся y Львoвi”, — пoвiдoмив нa вiдeo oргaнiзaтoр рeйдy.

Активісти пройшлись вулицею Листопадового Чину, де зазвичай водії з порушенням паркують свої автомобілі по обидві сторони вулиці. Також проконтролювали, як на проспекті Свободи їздить громадський транспорт та чи не заважають йому своїм паркуванням автомобілі на смугах для громадського транспорту (особливо біля Гранд Готелю). Були і біля Головного управління МВС на площі Григоренка.

Цікаво, що ведучий програми був в захваті від спілкування з мешканцями культурної столиці України. Він назвав це несподіванкою, що порушники адекватно реагують на зауваження, а багато й вибачаються та обіцяють більше так не робити.

Коментатори з інших міст також вражені вихованістю львівських водіїв. Ось, наприклад, кілька коментарів з-пів відео, яких там просто маси:

“Мені сподобався Львів своєю культурою, чемністю, позитивом. Київ розчарував!”

“Живу в Києві, але Львів набагато культурніший, незважаючи на декількох персонажів!”

“Львів’янам плюс за позитив і стриманість”.

“Найліпший випуск! І люди такі різні, але щирі в своєму гніві і нерозумінні. Культурна столиця! Найперша книга була надрукована!”

“Напевно лише у Львові такі ввічливі люди! Навіть порушники. Вітання вам з Миколаєва!”

Довідка: «Зупини Лося» — це проект, який започаткували столичні журналісти.

Вoни прoвoдять рeйди Kиєвoм, шyкaють пoрyшникiв прaвил дoрoжньoгo рyхy, пoяснюють їм, чoмy тaк рoбити нe вaртo, клeять нaлiпки нa aвтoмoбiлi тa фiксyють цe нa кaмeрy.

Share.