Понеділок, 4 Березня

До Львова прибув перший літак з Гданська

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні у львівському аеропорту відбулась офіційна церемонія з нагоди відкриття нових авіасполучень Львів-Гданськ, Львів-Катовіце та Львів-Дортмунд авіакомпанії WizzAir, інформує прес-служба ЛМР.

На цю подію з м. Гданська та Поморського Воєводства прилетіла делегація на чолі Президентом міста та владою воєводства.

Авіасполучення між Україною і Польщею розвивається надзвичайно активно. Сьогодні розклад регулярних рейсів, що поєднують дві країни, поповнився новими: Львів – Гданськ, Львів-Катовіце, які стартували 26 березня, і Львів-Ольштин, початок якого запланований на 27 березня 2018 року. Варто також зазначити, що окрім вказаних сполучень з містами Польщі, 26 березня відбувся запуск ще одного напрямку: Львів-Дортмунд авіакомпанії Wizz Air. А 27 березня відбудеться урочистість з відкриття авіасполучення Львів-Ольштин польського авіаперевізника LOT.

«Дякуємо за сердечне прийняття на українській землі. Лише 60 хв і ми у Львові. Хотів би пану меру подарувати сувенір з зображенням крану. Для Польщі і Європи Україна завжди була частиною Європи, чекаємо лише формального підтвердження в документах. Україна є лідером щодо адаптації вимог ЄС. Бажаємо терпеливості, бо сила держави – це сила локальної демократії та розвитку. Хочемо, щоб вся влада була більше передана в місцеві органи. Львів зі своїм розвитком і динамічним мером є цьому найкращим підтвердженням», – зазначив Президент міста Гданська Павел Адамовіч.

© dyvys.info

© dyvys.info

«Радіємо, що сьогодні маємо це зближення між Львовом та Гданськом. Львів і Гданськ завжди були близько, але сьогодні є символічно дуже близько, бо ділить їх лише 1 год дороги літаком. Зараз це зближення, ця швидша подорож дозволить нам ще сильне розвивати співпрацю не лише місцеву, а й економічну, господарську, інвестиційну, культурну та важливих закладів академічних. Львів дуже швидко розвивається, тут велика культурна пропозиція і це підстава, щоб поляки це місто відвідували. Багато років маємо досвіду щодо використання коштів Унії, можемо цим досвідом поділитись, очікуємо, що скоро Україна буде в складі ЄС. Зараз на Помор’ї перебуває багато українців, хочемо про це говорити з владою міста, щоб якнайкращі умови вони мали у нас», – Павел Орловський, заступник Маршалека Поморського воєводства.

© Khrystyna Protsak

© Khrystyna Protsak

© Khrystyna Protsak

На відкриття нових рейсів з Гданська прилетіла делегація на чолі з Президентом міста Гданськ Павелом Адамовічом. Також до Львова прилетіли представники влади Поморського Воєводства.

Традиційно, відбулось урочисте перерізання стрічки, зустріч літака водяною аркою, презентація аеропорту м. Гданськ.

© Andriy Moskalenko