До Львова їде «швидка», яку подарував Папа Римський

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У суботу, 26 березня папський жертовник Кардинал Конрад Краєвський вирушив до Львова, щоб передати місту карету швидкої допомоги, яку подарував та освятив Папа Франциск. У дорозі кардинал пробуде 18 годин, пише Твоє Місто з посиланням на CNN.

Такий жест Понтифік зробив, оскільки до Львова прибула велика кількість вимушено переміщених осіб з регіонів України, де тривають бойові дії. На карету швидкої допомоги папа Римський пожертвував власні кошти. Також ще одну «швидку» має передати Ватикан.

Папа Франциск засудив збільшення країнами військових витрат, назвавши це божевіллям, бо таким чином Росія продовжує атакувати Україну. Глава католицької церкви звинуватив у ганебній війні в Україні «стару логіку влади, яка досі домінує у так званій геополітиці».

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський запросив Папу Римського відвідати Україну та подякував Понтифіку за його чітку та рішучу позицію щодо війни.

Папа Франциск закликав припинити вбивство невинних в Україні, зосередитися на переговорах і гарантувати дієві та безпечні гуманітарні коридори. Такі слова очільник Ватикану проголосив у публічній промові 13 березня, у річницю його обрання на престол.