До Львова доправили 8-річного хлопця, який отримав травми через ракетний удар по Вінниці

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

До Львова доправили 8-річного Романа, який отримав травми через ракетний удар по Вінниці. Його мама Галина Олексів загинула. Про це у коментарі Суспільному повідомила подруга загиблої Анна Бутровська.

За її словами, Роман у комі, але його стан стабілізувався. Зі Львова дитину мають транспортувати до Польщі.

“Транспортувати вирішили лікарі, так як через опіки шкіри в організм потрапляє багато небезпечних токсинів. Тому зараз в Польщі шукають лікарню, де займаються лікуваннями опіків такого типу, які має Рома…”, — каже Анна Бутровська.

Родина збирає гроші на лікування дитини.

Як повідомив голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов, до Львова планують транспортувати п’ятьох важких пацієнтів.

“Двох поранених гелікоптерами доставили з Вінниці до Львова в опіковий центр. Ще один пацієнт — в дорозі. Двох важкопоранених готують до транспортування”, — повідомив голова Вінницької ОВА.

Таке рішення, за його словами, ухвалили 16 липня під час виїзного консиліуму медиків із Національного інституту хірургії та трансплантології імені Шалімова, Інституту нейрохірургії імені Ромоданова та Інституту отоларингології імені професора Коломійченка.