Вівторок, 21 Травня

До Львова з першим візитом прибув глава ПЦУ митрополит Епіфаній

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні у Львові вперше з офіційним візитом перебуває Блаженніший митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Він привіз із собою чудотворну ікону Божої Матері «КІКСЬКА», до якої прийшли помолитися сотні львів’ян.

© city-adm.lviv.ua

© city-adm.lviv.ua

Зустріч чудотворної ікони та молебень відбулись в катедральному соборі Успіня Пресвятої Богородиці Львівської єпархії (вул. Руська). Опісля розпочалось читання великого покаянного канону прп. Андрія Критського у Свято-Покровському катедральному соборі Львівсько-Сокальської єпархії (вул. Грушевського, 2). Його очолив Блаженніший митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

© city-adm.lviv.ua

© city-adm.lviv.ua

© city-adm.lviv.ua

Своє знайомство з містом Блаженніший розпочав із відвідин Ратуші. Під час зустрічі представники міської влади розповіли про співпрацю міста з релігійним середовищем у різних напрямках, а також озвучили та підтримали ідею спільного створення Центру денного дозвілля для людей літнього віку із соціальною їдальнею у будівлях комплексу Свято-Покровського катедрального Собору на вул. Грушевського, 2.

Також гості оглянули Екуменічну каплицю Львівської міської ради. Завтра ж, 11 квітня, о 09.00 розпочнеться прес-сніданок Блаженнішого з журналістами у дворику Копальні Кави (пл. Ринок, 10). Опісля — об 11.00 год, Блаженніший відвідає Львівський національний аграрний університет (м. Дубляни), де візьме участь в науковій конференції «Томос і Україна».