Понеділок, 22 Липня

До Львова прилетів літак з Італії з гуманітарною допомогою для підтоплених карпатських сіл

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні о 13:00 до Львова прибув літак із гуманітарною допомогою для ліквідації наслідків повені в західних областях країни.

Уряд Італії відгукнувся на звернення Посольства України у Римі. Літак прилетів із міста Піза.  Про це повідомляє ZAXID.NET.

Італія передала для українських рятувальників мотопомпи, надувні човни, електростанції, надувні намети, бензопили і спеціальні костюми. Гуманітарну допомогу розвантажили та повезуть в Івано-Франківськ.

«Зараз надходить допомога від різних країн. Минулого тижня ми отримали допомогу від Молдови, ця допомога пішла до Чернівецької області. Зараз допомога від Італійської республіки, вона йде до Івано-Франківської області. Далі в нас є інформація, що інші країни теж готують допомогу. Найближчим часом ми очікуємо від Швеції таку допомогу для наших рятувальників. Ми пропорційно будем її роздавати нашим підрозділам для того, щоб вони були максимально забезпечені і максимально ефективно виконували свої завдання», — розповів заступник голови Державної служби з надзвичайних ситуацій України Руслан Білошицький.

Фото Davide La Cecilia

Фото Davide La Cecilia

Фото Davide La Cecilia

«Італія завжди готова допомогти, де б не трапилось лихо, де б не була необхідність у цьому. Особливо в цей період, який дуже складний для всіх у цілому світі. Я з Флоренції. У нас був паводок в 1968 році. Люди виходили і допомагали один одному», — додав представник італійських повітряних сил Сімоне Б’янке.

Сьогодні о 21:30 очікують ще один борт з гуманітарною допомогою від Італії.

Напередодні про приліт літака з Італії повідомив глава МВС Арсен Аваков.

«Протягнути руку допомоги іншому у важкі часи — це справжня співпраця! Тільки так можна подолати біду, від COVID-19 до руйнівних повеней», — зазначив він.