Понеділок, 4 Березня

До кінця року на вулиці Бандери з’явиться новий громадський простір

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові на вул. Бандери демонтують підпірну стінку (поворот на вул. Професорську), а на її місці зроблять громадський простір. Також до кінця року обіцяють зробити транспортний пересадковий вузол на перехресті вул. Бандери та вул. Чупринки.

Про це “Еспресо.Захід” розповів директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило, пояснивши, що зараз відбувається доопрацювання проєкту в рамках реконструкції вул. Бандери.

“Проходимо процедуру коригування проєкту. Бо первинно проєктом це не було перебачено. Тому нам потрібно пройти всі необхідні процедури й тоді приступати до роботи. Все залежить від того, коли завершить свою роботу проєктант. Плануємо до кінця року все зробити. Підпірну стінку потрібно знести, вона аварійна. Доцільно розібрати її й облаштувати там гарний якісний простір, яким він був колись свого часу, як історичний”, – сказав Олег Забарило.

Раніше ЛКП «Інститут просторового розвитку» розробило проєкт громадського простору між вулицями Генерала Чупринки та Бандери на замовлення німецького товариства співпраці GIZ.

«Тут зручно буде пересідати з громадського транспорту на екологічний індивідуальний транспорт. На трикутнику можна взяти прокатний велосипед, залишити його, взяти самокат, залишити самокат. Прив’язати свій велосипед, зарядити е-велосипед. Посидіти. Попити водички. Неподалік у паркувальних слотах можна зарядити машину. Павільйони буде озеленено в’юнкими рослинами, буде висаджено груші Каллері Шантеклер, які дуже гарно виглядають в усі пори року. Проєкт буде реалізовано в рамках реконструкції вулиці Бандери», – зазначив Олег Шмід, директор ЛКП «Інститут просторового розвитку».