Понеділок, 26 Лютого

До кінця літа планують відкрити вулицю Личаківську після капітального ремонту

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

27 травня 2020 року розпочався капітальний ремонт вулиці Личаківської на ділянці від вул. Букова до міста Винники. Замовником робіт є ЛКП «Львівавтодор», а виконує роботи ТзОВ «Автомагістраль-Південь». Загальна вартість виконання робіт, згідно з договором-підряду, укладеним між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Автомагістраль-Південь», — 160,3 млн грн.

Як повідомила Оксана Єстеферова, директор ЛКП «Львівавтодор», за сприятливих погодних умов підрядник прогнозує відкрити вулицю для проїзду транспорту вже наприкінці серпня, однак повністю завершити всі роботи планують до кінця вересня.

Що буде зроблено?

Проектом ремонту вулиці передбачена розчистка площі від кущів та дрібнолісся, капітальний ремонт дорожнього одягу, будівництво господарсько-побутового каналізаційного колектора, прокладання електролінії зовнішнього освітлення на всьому шляху, розширення дороги, облаштування велодоріжки, тротуару та відбійників.

Фото: ЛМР

Також очікується влаштування нових зупинок громадського транспорту та доведення до нормативних параметрів існуючих. Для безперешкодного і зручного пересування осіб з обмеженими фізичними можливостями проектом передбачено пониження бортового каменю, позначення наближення до пішохідного переходу та посадкових майданчиків плиткою з тактильним покриттям.

«Протяжність дороги, яку ремонтуємо, — 4 км 100 м. Вже відфрезеровано все дорожнє покриття і виконуються роботи з розширення дороги, її вирівнювання та кронування дерев. Пошкоджені, аварійні дерева будуть забрані.

На вул. Личаківська буде замінено дорожнє полотно, облаштовано тротуари — у тій частині, де проживають люди, освітлення буде по всій довжині, зі сторони лісосмуги. Також буде велодоріжка, технічні тротуари, і ближче від «Ензиму» до вул. Букова буде замінено колектор”, — розповіла Оксана Єстеферова.

Фото: ЛМР

Велодоріжка буде в одному напрямку, але достатньо широка — 2,5 м. Ширина проїзної дороги після ремонту становитиме 6,5 м, тобто дві смуги по 3,25 м. Також буде змонтовано 6 зупинок громадського транспорту.

Вулицю зроблять максимально горизонтальною, зріжуть горби, які тут були раніше та створювали небезпечні ситуації для водіїв та пішоходів через різкий перепад висот.

Фото: ЛМР

Відкрити вулицю для проїзду транспорту планують до кінця серпня, а повністю завершити усі роботи передбачають до кінця вересня.

«Наша компанія проводить ремонтні роботи на вул. Личаківська. На об’єкті задіяно 15 одиниць техніки та 25 працівників.

Зараз на 100% виконано холодне фрезерування і проводяться роботи з розбирання дорожнього одягу та вирівнюємо поздовжній профіль дороги. Тобто це розширення земляного покриття і приведення його до нормативних параметрів.

Опісля приступимо до влаштування частково основи і нанесення шарів покриття. А далі облаштування дощової каналізації, влаштування тротуарів та велосипедних доріжок”, — розповів Андрій Кузьмич, керівник проекту ТзОВ «Автомагістраль-Південь».