До Дня Незалежності у Львові відкриють Меморіал Небесної сотні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

23 та 24 серпня у Львові відкриють частину Меморіалу Небесної Сотні на вулиці Кривоноса. Про це під час пленарного засідання сьогодні, 1 серпня, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, передає Твоє Місто.

Будівництво меморіалу завершили приблизно на 70%. Тут уже встановили основну стелу, встановили сходи, облаштовують підпірну стінку, оглядові майданчики та освітлення.

Новий панорамний краєвид на Львів

Нагадаємо, облаштовувати Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні почали у вересні минулого року. Переможця конкурсу на найкращий проект меморіалу визначили у лютому 2017 року. Перше місце посів авторський колектив, у який входять Андрій Лесюк, Марія Яструбчак та Христина Пундак. Місце для майбутнього меморіалу обирали і узгоджували з родинами героїв.

© Guess Line Architects

© Guess Line Architects

17 квітня минулого року у сквері «На Валах» заклали пам’ятну капсулу, яка започаткувала будівництва Меморіалу Небесної Сотні. У серпні ЛКП «Зелений Львів» провело торги та визначило підрядника робіт – ТзОВ «Т.В.Д.». Вартість реконструкції скверу та облаштування меморіалу становить майже 20 млн грн.

14 червня виконком ЛМР погодив будівництво пішохідного мосту через вулицю Кривоноса.