Понеділок, 20 Вересня

До 2020 року на Львівщині з’являться 8 вітрових електростанцій

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Стратегія розвитку Львівщини передбачає розвиток вітрової енергетики. До 2020 року в області може з’явитися 8 нових вітрових електростанцій. Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповів директор департаменту паливно-енергетичного комплексу ЛОДА Михайло Мельник.

«Вітрова енергетика є важливою для Львівщини та є пріорітетом номер один в стратегії розвитку Львівщини до 2020 року. Ми маємо на різних стадіях різні проекти: це 8 проектів вітрових електростанцій загальної потужності 350 МВт», – сказав він.

За його словами, вітрові електростанції планують встановити в Яворівському, Дрогобицькому, Сколівському, Старосамбірському, Турківському та Радехівському районах області. Виміряти очікувану кількість виробленої електроенергії важко, оскільки вітер не є стабільним джерелом енергії.

«Наразі ми маємо 10 вітряків на 33,5 МВт, ми в 2,5 рази збілшили потужності в 2017 році порівняно із 2016 роком, і 2018 року плануємо як мінімум подвоїти їх. Це приватні інвестиції, як правило залучення європейських фінансових інституцій: ЄБРР та інші фонди», – додав він.

У 2017 році у вітрову енергетику області інвестували 34 млн євро. Нагадаємо, 7 лютого ЄБРР виділив кредит на будівництво сонячної електростанції у Яворівському районі області.

Share.