П’ятниця, 19 Квітня

Дмитро Гордон анонсував інтерв’ю з Віктором Януковичем

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український журналіст та інтерв’юер Дмитро Гордон анонсував чергове інтерв’ю з експрезидентом-утікачем Віктором Януковичем, який заочно засуджений в Україні до 13 років ув’язнення за державну зраду. Про це повідомляє НВ.

“Так, мені для повноти картини не вистачає ще кілька інтерв’ю. І я із задоволенням візьму інтерв’ю у Віктора Януковича, у Володимира Путіна і у Петра Порошенка. Переговори з Віктором Януковичем тривають, Володимир Путін на зв’язок не виходить, Петро Порошенко на сьогоднішній день від інтерв’ю відмовився”, – заявив Гордон в ефірі одного із телеканалів.

Інтерв’юер назвав експрезидента-втікача “жертвою”.

“Мені здається, що Віктор Янукович дуже хоче це інтерв’ю, про що у мене є непрямі підтвердження, докази. І я думаю, що наше інтерв’ю з Віктором Федоровичем буде дуже цікавим. Тому що я думаю, що Віктор Янукович – жертва. У мене є стійка вже думка, що він жертва розіграної навколо нього комбінації, і я хотів би з ним про це поговорити”, – заявив Гордон.

Нагадаємо, 18 травня журналіст Дмитро Гордон взяв інтерв’ю в учасника російською окупації Криму та Донбаса терориста Ігоря Гіркіна.

Гордон назвав свої інтерв’ю з російським терористом Ігорем Гіркіним і колаборанткою Наталією Поклонською матеріалами для гаазького суду, зробленими у співпраці з українськими спецслужбами.

Він додав, що інтерв’ю з ними – його особиста ініціатива, але флешки з ними передав «компетентним органам», а потім їх передали в Гаагу.