Для військових, які лікуються у Львові, проводять безкоштовні екскурсії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові започаткували проєкт «Місто лікує», завдяки якому військові, що перебувають у госпіталях та лікарнях, можуть відвідати екскурсії визначними місцями.

Про це у Фейсбуці повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, передає Укрінформ.

«Багато військових з усієї країни лікуються та проходять реабілітацію у Львові. Більшість з них, на жаль, не виходять за межі медзакладу. Вони бачать лише білі стіни своєї палати. Але соціалізація є важливою складовою реабілітації. Ми започаткували проєкт «Місто лікує», який дарує враження і ближче знайомить зі Львовом», – написав Садовий.

Мер Львова додав, що військові можуть безкоштовно обрати одразу кілька опцій — куди піти та що відвідати.

Як уточнили у Львівській міськраді, вже відбулась пілотна прогулянка, до якої долучилися 5 захисників України. Знайомив їх із містом відомий львівський екскурсовод Петро Радковець. Екскурсія відбувалась центральною частиною Львова. Під час прогулянки захисникам розповіли про давній Львів та познайомили їх із міським головою у стінах Ратуші.

Інформацію про цей проєкт розповсюджуватимуть безпосередньо у медичних закладах через спеціальні інформаційні буклети. На листівках є повний перелік послуг, які військові можуть отримати безкоштовно. Всі деталі про екскурсію, яка зацікавила, можна дізнатися в туристично-інформаційному центрі.

Проєкт «Місто лікує» триватиме весь рік та доповнюватиметься не лише екскурсіями містом, а й відвідуванням різних музеїв, театрів, закладів. Усі події будуть адаптовані відповідно до запитів військових, які перебувають на лікуванні в медичних закладах, розташованих на території Львівської міської територіальної громади. Реалізує проєкт Львівський туристичний офіс спільно з управлінням охорони здоров’я та управлінням культури Львівської міської ради.