Для отримання візи у США тепер потрібно вказувати свої профілі в соцмережах

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Під час подання документів на візу у США тепер потрібно вказувати посилання на свої профілі в соціальних мережах.

Про це повідомляє AP з посиланням на постанову Держдепу США.

“Національна безпека є нашим головним пріоритетом при розгляді візових заяв, і кожен майбутній мандрівник та іммігрант до США проходить серйозну перевірку безпеки.

Ми постійно працюємо над тим, щоб знайти механізми для вдосконалення нашого процесу перевірки, щоб захистити громадян США, водночас підтримуючи законні поїздки до Сполучених Штатів”, – пояснили таку зміну правил у Держдепі.

Згідно з новими правилами, потрібно вказувати також електронні адреси, які заявник використовував протягом п’яти останніх років, телефонні номери, статуси про поїздки та депортації, а також інформацію про причетність родичів до терористичних організацій. Зміни мають торкнутися 15 млн осіб на рік.

Раніше про соцмережі, електронні адреси та номери телефонів запитували тільки в окремих заявників, наприклад у тих, хто подорожував по територіях, контрольованих терористичними організаціями. Під цю вимогу потрапляли приблизно 65 тисяч осіб на рік.

Державний департамент повідомив, що оновив форми на імміграційні та неімміграційні візи. Там тепер запитують додаткову інформацію, у тому числі «ідентифікатори в соціальних мережах», у більшості подавачів на американську візу.

Підкреслюється, що нові правила розповсюджуються на усіх претендентів, які подають заявки на туристичні, студентські, робочі, чи імміграційні візи. Виняток – лише для дипломатів та членів офіційних делегацій.