П’ятниця, 19 Липня

Для мешканців сихівських панельок облаштують укриття

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Сихівському районі для мешканців панельних будинків облаштують укриття. Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради сьогодні, 19 серпня.

Укриття облаштують на двох суміжних ділянках площею 1,1 га на проспекті Червоної Калини. Виконавчий комітет вирішив визначити ці ділянки такими, що придатні для облаштування укриття (бомбосховища), яке може використовуватись для захисту населення у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру та у воєнний час.

“Якісне укриття у війну — більш ніж важливо, це життєво необхідна річ. Район сихівських панельок дуже потребує великого якісного укриття для мешканців. Сьогодні виконком визначив під цю потребу дві ділянки. Їхнє розташування чудово пасує для такої мети — у разі небезпеки львів’янам буде зручно дістатись до укриття”, — зазначив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач.

Наразі на цій території працює стоянка автомобілів. Департамент містобудування має напрацювати концепцію, як облаштувати якісне укриття і при цьому зберегти майданчик для паркування автівок.